Весняний фестиваль настільних ігор запрошує підлітків і їх батьків зануритися у світ гри: участь безкоштовна

Автор: Любава Лисичкіна
18:38 29.02

KLB Games Fest вже став улюбленою подією для учнів 5-10 класів, яку  ліцей бізнесу традиційно проводить двічі на рік.

Весняний фестиваль настільних ігор запрошує підлітків і їх батьків зануритися у світ гри: участь безкоштовна

Організатор  – Київський ліцей бізнесу.

За словами організаторів, це наш спосіб подарувати дітям і дорослим години радості і підтримати родини киян у цей скрутний воєнний час. Київський ліцей бізнесу має понад 30 років досвіду ігрової педагогіки, зокрема проведення навчальних ігор та імітаційного моделювання для підлітків.

KLB GamesFest – це не лише захоплюючі ігри та веселі розваги. Це чудова можливість дітям вдосконалити свої навички спілкування, взаємодії одне з одним і розвинути лідерські здібності, швидко приймаючи рішення та діючи. Під час фестивалю ніхто не залишається сумним і наодинці. Кожен зможе знайти нових друзів і зануритися в дивовижний світ ігрової фантазії. 

Незалежно від віку та досвіду гри, підготовано цікаві ігри для кожного учасника й учасниці. І навіть для батьків. Вони теж можуть стати гравцями на KLB GamesFest.

Крім того, для батьків, якщо підлітки візьмуть їх з собою, теж буде гарна нагода вдосконалити свої батьківські навички і поспілкуватися з нашим психологом та за духмяною кавою обговорити особливості підліткового віку.

 Реєстрація за посиланням – https://klb.education/klb-games-fest-24

 Місце: Київ, вул. Табірна, 30-32
 Дата: 2 березня (субота)
 Час: 11:00-15:00
 Вхід вільний за умови обов’язкової реєстрації.

До слова, киян, які планують прихистити тварину з притулку, запрошують взяти участь у безкоштовній онлайн-зустрічі з кінологом.

Великий Київ у Google News

підписатися