Весна в хату. Проїхатися Києвом на електросамокаті стало дешевше

Автор: Тетяна Сененко
13:33 31.03

31 березня в Києві стартував новий сезон прокату електросамокатів Bolt.
Цього року їхня кількість значно збільшиться, а вартість прокату буде
доступнішою, ніж торік.

Весна в хату. Проїхатися Києвом на електросамокаті стало дешевше

Ціна розблокування електросамоката становитиме 9 грн. Хвилина поїздки в дні з понеділка по четвер коштуватиме 1,90 грн, а в п’ятницю, суботу та неділю ― 2,50 грн. Прокат самокат на весь день коштуватиме 490 грн.

Щоб скористатися сервісом прокату електросамокатів, необхідно:

  • Завантажити додаток для замовлення поїздок Bolt у Google Play або App Store. Якщо цей додаток уже було встановлено раніше, його потрібно
    оновити до останньої версії.
  • Після встановлення або оновлення додатка потрібно переключитися в режим самокатів, натиснувши на іконку в правому верхньому кутку додатка. Потім потрібно підійти до електросамоката і відсканувати його QR-код.
  • Оплата послуги прокату електросамоката здійснюється за допомогою банківської карти або сервісу Apple Pay.

Запуск послуги планується також в інших містах України. Послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Житомирі, а також в Івано-Франківську й Одесі.

До слова, на такий спосіб переміщатися містом звернула увагу навіть поліція. Правоохоронці намірені закупити на забезпечення 8 одиниць сучасної пересувальної техніки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Солом’янці знайшли велосипед, який хтось викинув просто у водойму. При цьому, це не особистий велосипед, а той, що належить столичному громадському сервісу прокату.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...