Прохання пом’якшити покарання до 15 років ув’язнення подав сам Пукач, однак суд відмовив. Відтак тепер вирок неможливо оскаржити.
Вислухавши вердикт суддів, Пукач сказав, що не розуміє рішення суду. Від спілкування з журналістами він відмовився.
Нагадаємо, Георгій Ґонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли обезголовлене тіло, яке, за висновками експертів, могло належати журналісту. У 2009 році на Київщині знайшли рештки черепа нібито Ґонгадзе. Поховали Ґонгадзе 22 березня 2016 року в Києві.
Восени 2000 року розгорівся “касетний скандал”: були оприлюднені “плівки Мельниченка” із кабінету президента Кучми, які свідчили про причетність Леоніда Кучми та інших високопосадовців і політиків до вбивства журналіста Георгія Ґонгадзе.
15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними в убивстві Ґонгадзе трьох екс-працівників Департаменту зовнішнього спостереження МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова та Олександра Поповича. Вони отримали від 12 до 13 років ув’язнення. А 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Георгія Ґонгадзе.