Верховна Рада вслід за Київрадою вирішила не переносити засідання

Автор: Марія Супрун
13:07 12.04

Не дивлячись на обмеження в столиці, Верховна Рада на поточному тижні працюватиме у пленарному режимі, як це передбачено календарним планом, і може зібратися на позачергові засідання.

Верховна Рада вслід за Київрадою вирішила не переносити засідання

Про це повідомив Голова Парламенту Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

На цьому тижні ми плануємо працювати у звичайному режимі», – сказав він.

Разумков зазначив, що народні депутати продовжать розгляд у другому читанні Проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин (№2194).

За словами Голови ВР, вже також є ініціативи депутатської групи «За майбутнє» та фракції «Слуга народу» щодо проведення позачергових засідань.

Знаю, що до Апарату надійшло два екземпляри підписних листів. Думаю, що навіть завтра (13 квітня) відбудеться два позачергових засідання. Найближчим часом з’являться відповідні розпорядження про скликання позачергових засідань», – повідомив він.

У той же час Голова Парламенту закликав народних депутатів суворо дотримуватися карантинних обмежень, зокрема носити захисні маски. 

Він також попросив Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування надати роз’яснення щодо того, як відповідно до нормативно-правових актів може бути організована пленарна робота Парламенту в умовах посилених карантинних заходів. Зазначимо, що якщо на ВРУ, як законодавчий орган влади, не поширюється локдаун, то на збори 200 плюс людина в Києві, який знаходиться в червоній зоні, поширюється. 

Відповідно до календарного плану, 13-16 квітня Верховна Рада працює в режимі пленарних засідань.

Нагадаємо, 8 квітня відбулося позачергове засідання Київради, яке вперше пройшло в онлайн-режимі. Чому не прийняли найголовніше.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...