“Великий зелений ящур лазить по дереву”. В Kyiv Animal Rescue Group розповіли про незвичайну рятувальну операцію

Автор: Галина Ворона
14:57 10.07.2022

Столичним зоозахисниками днями довелось проявити неабияку винахідливість, щоб врятувати незвичайну для наших широт тварину. Чоловіку, який її виявив, ніхто не вірив, тож команда порятунку тварин, куди він звернувся наостанок, була останньою надією.

“Великий зелений ящур лазить по дереву”. В Kyiv Animal Rescue Group розповіли про незвичайну рятувальну операцію

Як розповіли в Kyiv Animal Rescue Group, до команди зателефонував чоловік, який повідомив, що він зараз бачить великого зеленого ящура який лазить по дереву.

Прибувши на місце, рятувальники виявили на клені на рівні 4-го поверху ігуану. Тварина сиділа на кінці дуже тонких гілок, які відходять далеко від основного стовбура куди не заліз би навіть кіт.

Тому вирішили залізти по основному стовбуру на рівень місцезнаходження рептилії і струсити її в страховку.

Але цей динозавр вирішив інакше. Коли рятувальниця почала трусити гілку рептилія пішла у її бік та сіла посередині гілки вчепившись мертвою хваткою.

За словами зоозахисників, середина не найкраще місце для струшування, адже там гілка менш лабільна та майже не хитається. Тому було прийнято рішення спилювати гілку та разом з ігуаною спустити в страховку.

Пристрахувавши гілку (щоб вона різко не гепнулась та не прибила ні ігуану, ні страхувальників, ні когось з глядачів) рятувальница за допомогою електропилки зрізала гілку і та повисла на мотузці, а ігуана замість того щоб успішно відправитись в страховку, почала різко лізти вгору прямо на рятувальницю.

Схопивши та спустивши її на землю рятувальники відкланялись аудиторії та повернули тваринку господарці, яка з‘явилась прямо під час кульмінації цієї епопеї.

Ігуану звати Борис, йому півтора рочки, втік 4 дні тому. Як тяжко йому довелося ці дні в бетонних джунглях важко уявити, але все закінчилось хеппі ендом.

Читайте також: Зоопарк кличе подивитись, як “дідусь” Тоні насолоджується літом на власній фазенді з пернатими друзями

Нагадаємо, днями на Київщині із занедбаного гнізда врятували лелеку.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин