Велике прибирання: сьогодні в Києві зібрали тисячі кубометрів сміття і листя (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:55 23.10

На близько 30 локаціях в усіх районах Києва відбулись масштабні осінні толоки, що є частиною заходів із впорядкування міського простору. Долучились усі структурні підрозділи КМДА та комунальні підприємства, райдержадміністрації. Майже 3500 осіб вийшли на загальноміську толоку.

Велике прибирання: сьогодні в Києві зібрали тисячі кубометрів сміття і листя (ФОТО)

Як повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, усього в столиці зібрали понад 1200 кубометрів опалого листя та сміття. 

«Вдячний усім колегам та активним киянам, хто вийшов сьогодні зранку на велике прибирання. Разом із Департаментом міського благоустрою та КП «Київблагоустрій» долучився до роботи в парку імені Пушкіна, що в Шевченківському районі столиці. Крім прибирання опалого листя, висадили катальпи, що вже навесні будуть радувати розлогою кроною та запашними квітами», – прокоментував Кулеба.

Осінні толоки проходили в парках, скверах, біля озер та на прибудинкових територіях. Зокрема, прибрали в парках «Перемога», «Нивки», «Голосіївський», «Сирецький Гай», імені Пушкіна, на Замковій горі, Аскольдовій Могилі, біля озер Вирлиця та Вулик, на  вулицях Милославська, Саперно-Слобідська та на багатьох інших локаціях.

«Хоча ми й не запрошували масово киян на заходи з впорядкування міського простору – мешканці все одно долучились до потрібної і важливої справи. І це приємно», – додав перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 1 жовтня у Києві стартувала масштабна кампанія із благоустрою та впорядкування міського простору. Сьогоднішні толоки – частина плану із наведення ладу в місті. Активна фаза триватиме до 15 листопада, коли будуть підведені підсумки посиленого прибирання в кожному районі столиці.

 

Великий Київ у Google News

підписатися