“Велике Будівництво” крокує до Києва. Що планується

11:58 03.09

Столиця подала понад 20 інфраструктурних проєктів для можливої реалізації у рамках програми Президента України «Велике будівництво» в місті Києві у 2022 році.

“Велике Будівництво” крокує до Києва. Що планується

Про це написав Микола Поворозник у своєму Facebook. 

У столиці за рахунок міського бюджету постійно тривають роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту важливих інфраструктурних об’єктів. Київ щороку змінюється, стає розвиненим європейським містом дружнім до містян, туристів та бізнесу. Щороку у місті з’являються нові школи, садочки, парки, ремонтуються лікарні, дороги та інші інфраструктурні об’єкти. Реалізація усіх цих проектів дає можливість створювати умови для економічного зростання міста, посилювати інвестиційну та інноваційну активність, забезпечувати належне функціонування інженерно-транспортної і комунальної інфраструктури та розширювати спектр соціальних послуг.

Нам є над чим працювати, щоб зробити Київ справжньою європейською столицею. Ми маємо амбітні плани щодо подальшого розвитку міста, які стосуються усіх сфер життєдіяльності. Ми плануємо втілити ще низку масштабних проектів, частину яких запропонували підтримати в рамках програми Президента України «Велике будівництво. Мова йде про кілька об’єктів транспортної інфраструктури, соціальної та освітньої сфер, охорони здоров’я, культурної спадщини та культури, об’єктів реставрації. Зокрема, йдеться про Будинок вчителя, міст ім. Патона, кінотеатр «Київська Русь», будівництво станційного комплексу «Львівська брама» та інші важливі об’єкти”,
– написав він у дописі. 
 
У Державний бюджет столиця віддає 60 відсотків ПДФО – найбільше з усіх міст країни, покриває витрати на пільговий проїзд у громадському транспорті, Київ виконує функції столиці, водночас не отримуючи останніми роками коштів на розвиток інфраструктури міста. Тому столиця сподівається на плідну співпрацю в рамках запропонованих проектів.

Великий Київ у Google News

підписатися