Велика Жаба? У Київській опері звільнили головного диригента

Автор: Любава Лисичкіна
22:44 04.08

Диригент говорить, що заважав директору “звіздеть” і буть повноправним царем на оперному Подолі.

Велика Жаба? У Київській опері звільнили головного диригента
Про неочікуване звільнення повідомив сам  диригент, заслужений артист України  Віктор Плоскіна у Facebook.
 
За словами Плоскіни, попередження  про те, що з наступного сезону  він не працюватиме озвучив   директор та художній керівник Київської опери Петро Качанов.  З причин –  диригент  не виправдав покладених на нього сподівань і  відсутність  «комунікації» між Плоскіною та Качановим.
  
Диригент переконаний, що все це виглядає дивно. Особливо  на фоні яскравих мистецьких подій останнього півроку: “Лебедине озеро” в Палаці Україна, Гала концерт світових зірок опери “На Україну повернуся” на Софіївській площі, блискучий камерний концерт Кончертанте, “Майська ніч” Євгена Станковича, “Ромео і Джультетта” Прокофьева, тощо.  
 
“І тут запрацюв наш національний спорт – Велика Жаба, вона почала душити художнього керівника! Краще швиденько прогнать , щоб не заважав самому “звіздеть” і буть повноправним царем на оперному Подолі!  Роль керівника- вміти побачити в людях талант, підтримувати його і забезпечувати цей розвиток на благо мистецтва! А у нас очільник театру і митець – в постійній громадянській війні! Митець виглядає жалюгідним прохачем у всесильного і всемогутнього директора! В цьому абсурдність поєднання двох посад – директора та художнього керівника! Скільки ще потрібно конфліктів, щоб це стало ясно?!”,  – додав диригент.
 
До слова,  на честь розробниці вакцини проти COVID-19 створили ляльку (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися