Величезна черга на “Вокзальній” – у метрополітені назвали причину

18:30 29.08.2020

У Києві станція метро “Вокзальна” працювала у звичайному режимі, а черга, що утворилася вчора зранку, пов’язана з приїздом у Київ людей з передмість та наближенням 1 вересня.

Величезна черга на “Вокзальній” – у метрополітені назвали причину

Про це розповіла заступник директора КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон у коментарі Укрінформу.

Станція працює у звичайному режимі, ескалатори, поїзди також працюють у звичайному режимі. Поїхало передмістя, приїхали електрички. І скоро 1 вересня, люди купують проїзні квитки, розбираються з оплатою QR-коду, оскільки був карантин і багато людей з весни не були в Києві. Плюс люди тримають дистанцію одне з одним. Це ситуація осіннього пасажиропотоку”, – розповіла Макогон.

Вона зазначала, що наразі у ранкові години у столичній підземці обмежують вхід лише на три станції метро залежно від пасажиропотоку: “Чернігівську”, “Лісову” та “Святошин”.

“Вокзальна” не обмежується, там немає такого пасажиропотоку, щоб обмежувати. Люди поступово заходять, і вестибюль вільний”, – сказала Макогон.

Нагадаємо, вчора вранці на станцію метро «Вокзальна» у Києві вишикувалася довжелезна черга на кілька сотень метрів. Вона простягалася майже до центрального входу залізничного вокзалу (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...