Велотетрісчелендж замість велопараду. Навіщо велосипедисти лягали на Софійській площі і посміхались дронам

15:44 12.09

Столична велоспільнота, яка щороку стає тільки більшою, провела традиційний велодень, щоб привернути увагу влади і суспільства до необхідності створення безпечних умов для руху двоколісного транспорту у місті. Через пандемію від звичного велопараду відмовились і провели акцію у формі флешмобу. Учасники буквально встелили собою всю Софійську площу, залігши прямо на бруківку разом зі своїми двоклісними транспортними засобами і посміхаючись дронам, що робили спільне фото у форматі тетрісчеллендж.

Велотетрісчелендж замість велопараду. Навіщо велосипедисти лягали на Софійській площі і посміхались дронам

За словами організаторів акції, формат флешмобу дозволив безпечно розмістити Софійській площі 1000 учасників, а серед них цьогоріч були спільноти моноколісників і електросамокатів – адже легкий персональний транспорт стрімко розвивається і так само потребує безпечної інфраструктури.

Після “відпочинку” на бруківці учасники флешмобу підписали колективний лист до очільників міста з проханням внести статтю про розвиток велоінфраструктури до бюджету міста на 2021 рік.

Після загального фото, спілкування, розіграшу подарунків велосипедисти відправились на екскурсія новою велоінфраструктурою центру: на вулицях Золотоворітській, Рейтарській, Ярвалу.

Читайте також: Відео дня. Вантажівки їздять по новій велодоріжці Ірпінь-Київ

загрузка...

Нагадаємо, сьогодні у столиці святкують день народження Андріївського узвозу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...