Шукати варто велопарковки поруч із великими офісними та торговими центрами, а також у місцях, де буває багато людей.
За ось цим посиланням можна ознайомитися, де є велопарковки у Києві.
До пандемії організація U-Cycle щороку проводила конкурси “Велопрацедавець року”. У Києві переможцями ставали компанії, які створили паркінги біля офісів, комори для двоколісних, а також на підземних і критих майданчиках, які мають в офісі душеві для співробітників та створюють можливість сполоснутися після тривалої їзди, якщо співробітник так поспішав на роботу, що аж впрів.
Між іншим, якщо крутити педалі в середньому темпі та вдягатися відповідно до погоди, можна цілком комфортно себе почуватися впродовж дня у тому ж одязі, в якому їхали на велосипеді, без прийому душу.
Цікаво, що добираються на роботу на двоколісних люди з доходом понад $1 тис. на місяць, які мають в гаражі автомобіль, однак обирають крутити педалі в теплу пору року.
Титул кращого столичного велопрацедавця мають ІТ-компанії, фармацевтична фірма “Дарниця”, аналітична компанія “А+С Україна”, а ще бізнес-центр “Іллінський” та навіть Нацбанк.
@kyrylobondarenko Ранковий заїзд #ранок #туман #Київ #ранок #велосипед #поїздка #Ukraine #Kyiv #velocity ♬ Mary On A Cross – Ghost
Bike-friendly-компанії вітають своїх працівників, які пересіли на велосипеди, бо вони не застрягають у заторах і вчасно починають завдяки цьому робочий день. Є такі райони Києва, де дорога на роботу велосипедом коротша, ніж машиною чи маршруткою. Наприклад, у центр Києва з Воскресенки на машині їхати 15 км, а велосипедом – 11 км через Русанівські сади, Труханів острів і парки. Відтак, замість волочитися дві години крізь затори можна за пів години доїхати на місце.
Серед велопрацедавців року Prom.ua. Тут працює 600 співробітників. А окрім велоінфраструктури мають тренажерний зал, настільний футбол та пін-понг.