Вдалося евакуювати арбітриню Петрову, яку тримали у в’язниці в Новій Каховці евакуювали

Автор: Марина Максенко
20:55 24.05.2022

Президент УАФ Андрій Павелко розповів про евакуацію футбольної арбітрині Ірини Петрової, яку окупанти пару тижнів тому окупанти примусово тримали у відділенні поліції Нової Каховки

Вдалося евакуювати арбітриню Петрову, яку тримали у в’язниці в Новій Каховці евакуювали

Про це він розповів у Facebook.

“За долю арбітрині Ірини Петрової, яку окупанти в Новій Каховці тримали у в’язниці, хвилювалась вся футбольна Україна. На щастя, після всього пережитого нею, нам вдалося успішно евакуювати Ірину і зараз вона в безпеці, у Києві.

Під час нашої зустрічі в Будинку футболу особисто висловив своє захоплення її патріотизмом і хоробрістю. З початку тимчасової окупації Херсонщини, Іра разом з багатьма мешканцями рідного міста щодня виходила на акції протесту проти окупантів і навідріз відмовилась працювати на матчі, який організували російські фашисти. За це її запроторили до в’язниці і погрожували тривалим позбавленням волі. Але не зламали! Ірина — символ свободи і нескореності України”, – написав Павелко.

Нагадаємо, що 9 травня, росіяни викрали її в Новій Каховці та тримали у відділенні поліції. Згодом арбітриню відпустили додому.

Великий Київ у Google News

підписатися