Вчительку, яка зняла на відео побиття хлопчика з інвалідністю, звільнили зі школи

Автор: Любава Лисичкіна
19:58 19.11

Ідеться про кричущий випадок, що стався в інклюзивному класі Київської школи №58, коли вчителька підняла руку на учня з розладами аутистичного спектру.

Вчительку, яка зняла на відео побиття хлопчика з інвалідністю, звільнили зі школи
Як  написав  нардеп Павло Сушко, виявилося, що молода асистентка вчителя не приховала цей кричущий факт і відзняла на відео.  Потім показала мамі учня. 
 
Розгорівся скандал, і  директор школи прийняв рішення звільнити її «за вчинення аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи» відповідно до п. 3 статті 41 КЗпП України.
 
«Замість того, щоб розібратися з причинами агресії вчителя до учня і належно відреагувати на викритий кричущий факт проти дитини, керівник закладу покарав асистента вчителя, яка не приховала цю неприпустиму ситуацію. До всього директор розцінив її вчинок – «аморальним», – додав політик.
 
На думку нардепа, в результаті получилося попередження всім іншим педагогам,  щоб у них  не виникло в подібних випадках бажання розголошувати  ганебні факти агресії до дітей.
 
В результаті розголосу, уваги до інциденту нардепів та столичної влади, директор відмінив це рішення – звільнення за статтею. І замінив його на звільнення за власним бажанням. 
 
Нагадаємо, про інцидент стало відомо у червні цього року: вчителька київської школи побила дитину з аутизмом – знущання потрапили на відео. Випадкок зацікавилися у Київраді, а Марина Порошенко заявила, що неприпустимою є ситуація, коли одна доросла людина, вчитель, чинить насилля над дитиною, а інша доросла людина не припиняє це, а лише фіксує на відео.

Великий Київ у Google News

підписатися