Вболіваймо разом! Розклад змагань Олімпіади на 30 липня: фінали зі стрільби, фехтування, дзюдо

Автор: Любава Лисичкіна
20:40 29.07.2021

Завтра, 30 липня, на старт Ігор ХХХІІ Олімпіади вийде 21 представник України.

Вболіваймо разом! Розклад змагань Олімпіади на 30 липня: фінали зі стрільби, фехтування, дзюдо Фото: Вікторія Ус пробилася до фінальних змагань веслувального слалому на каное на Олімпійських іграх-2020.
Світлодіодне освітлення
Як і коли проходитимуть змагання повідомив НОК України.

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА
03:00 – жінки, малокаліберний пістолет 25 м (кваліфікація): Олена Костевич. Фінал о 08:00

ФЕХТУВАННЯ
05:25 – чоловіки, шпага командні змагання): Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар, Анатолій Герей. Поєдинок за бронзу о 12.30. Фінал о 13.30

СТРИБКИ У ВОДУ
09:00 – жінки, трамплін 3 м (попередній раунд): Вікторія Кесарь, Анна Письменська

ДЗЮДО
05:00 – Яків Хаммо (понад 100 кг), Єлизавета Каланіна (до 78 кг). Фінальний блок об 11.00

БОКС
06:03 – 1/4 фіналу: Анна Лисенко (до 69 кг)

ПЛАВАННЯ
13:14 – чоловіки, 50 м в/c (попередні запливи): Владислав Бухов
14:23, 14:40 – чоловіки, 1500 м в/c: Сергій Фролов, Михайло Романчук

Результати-онлайн на офіційному сайті ОІ-2020.

Трансляція (з можливістю керувати прямим ефіром: поставити на паузу або відмотати до потрібного моменту, а також дивитися у записі) на сервісі Sweet.tv , що є офіційним партнером НОК України, телеканалі UA: Перший та сайті.

Відомо, наразі на рахунку України – чотири  Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.