Як повідомляє Київський міський центр зайнятості, претенденти повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту та не бути зареєстрованими як безробітні.
Також таку можливість мають випускники-бакалаври, які мають досвід роботи, планують вступати до магістратури та належать до вразливих категорій населення.
Отримати ваучер досить простий: потрібно обрати навчальний заклад, звернутися до найближчого центру зайнятості або подати онлайн-заявку на сайті Державної служби зайнятості та надати необхідні документи. Після отримання ваучера необхідно укласти договір про навчання протягом 90 днів.
“Ця програма створює нові можливості для наших громадян та реалізується в межах освітньої безбар’єрності. Ми віримо, що інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє України”, – наголосив директор Київського міського центру зайнятості Дмитро Новицький.
Нагадаємо, освітня безбар’єрність передбачає створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, зокрема освіти протягом життя, а також здобуття іншої професії, підвищення кваліфікації та опанування додаткових компетентностей.
Читайте також: Одна з найважливіших професій майбутнього: політех готуватиме фахівців «зеленої» енергетики
Нагадаємо, ветеранів та ветеранок безкоштовно навчать проєктуванню та монтажу сонячних станцій.