Валить на землю і починає душити: в одному з ліцеїв передмістя хлопчик зриває уроки та б’є дітей

Автор: Любава Лисичкіна
20:31 28.11.2023

Із 1-го вересня до інклюзивного класу перевели нового хлопчика, який  тероризує однолітків і заважає вчителям проводити уроки.

Валить на землю і починає душити: в одному з ліцеїв передмістя хлопчик зриває уроки та б’є дітей
оренда квартири Київ

Як зазначається, мова йде про учнів третього класу одного з ліцеїв Броварської громади.  

«Мій син має розлади аутичного спектру, – розповідає мама одного з потерпілих від булінгу учнів 3-го класу. – Він не може адекватно реагувати на насильство з боку інших дітей, позаяк навіть не очікує, що на нього нападатимуть. А цей новий хлопець підкрадається зненацька, валить мого сина на землю і починає душити. Розбороняють інші діти»

За словами мами, кривдник хитрий – обирає місця «сліпих зон» камер спостереження, а також час, коли поруч немає дорослих. І це не поодинокий випадок. В інклюзивному класі навчається двоє дітей, яким допомагає фахівець. Але в цьому році педагог витрачає увесь свій час на вгамування нового учня, який зриває уроки.  

Кривдник зриває уроки, б’є дітей, душить, ображає та принижує їх у туалеті. Тож батьки третьокласників вимагають відновити право їх дітей на безпечне навчання. Директорка навчального закладу підтверджує слова батьків: хлопчик некерований. Проблеми в поведінці стали відмічати з першого дня навчання.  

Протягом жовтня керівництву ліцею надійшло три заяви від батьків однокласників щодо фізичного і психологічного насильства з боку новенького. А після осінніх канікул директорка отримала ще 5 заяв від батьків учнів 3-го і 4-го класів: хлопець продовжував знущатись над дітьми, обираючи слабших або ж дітей із особливими освітніми потребами.

Із батьками хлопчика провели бесіду, закликали більше уваги приділяти дитині, вплинути на його поведінку. Проте ситуація не змінилась. За результатами службового розслідування, до якого долучили центр соціальної допомоги, управління освіти, службу у справах дітей та ювенальну поліцію, батькам надали рекомендацію перевести дитину на іншу форму навчання: дистанційну, сімейну, екстернатну. Проте батьки булера не вбачають у цьому необхідності.

Крім цього вони написали зустрічну заяву щодо булінгу з боку класного керівника до них і їхньої дитини, позаяк вважають таку увагу до їх сина надмірною. У поліції складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Батькам неодноразово пропонували провести обстеження сина у фахівців, аби визначити необхідний рівень і шляхи корекційної допомоги, щоб дитина навчилась опановувати свої емоції. Проте сім’я не відреагувала на такі пропозиції.

Відомо,  у сквері імені Кошиця у Києві встановлять 10-метрову штучну ялинку.

Великий Київ у Google News

підписатися