В Європі оновили список країн “зеленої зони”: що з Україною

Автор: Тетяна Сененко
17:50 08.10

У Європейському Союзі оновили список третіх країн, громадянам яких дозволено в’їзд у країни-члени ЄС у період пандемії коронавірусної інфекції, і підтвердили чинність дозволу туристам з України подорожувати до країн-членів Євросоюзу.

В Європі оновили список країн “зеленої зони”: що з Україною

Про це йдеться у повідомленні Ради Євросоюзу.

Оновлено список третіх країн, окремих адміністративних регіонів і територій, щодо громадян яких карантинні обмеження на зовнішніх кордонах підлягають поступовому скасуванню, починаючи з 8 жовтня.

Зокрема, до списку додали дві нові країни: Бахрейн і Об’єднані Арабські Емірати.

Також в ЄС й надалі діє дозвіл на в’їзд громадянам з таких держав, як Австралія, Канада, Чилі, Йорданія, Кувейт, Нова Зеландія, Катар, Руанда, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Україна, Уругвай, а також Китай, але у тому разі, якщо китайська влада теж на принципах взаємності скасує обмеження для громадян країн-членів ЄС.

Крім того, згідно з повідомленням, обмеження на подорожі можуть бути скасовані для спеціальних адміністративних регіонів Китаю – Гонконг і Макао.

Список цих країн буде й надалі переглядатися що два тижні і, в разі необхідності, може оновлюватися.

Читайте також: Туристів до Києва заманюватимуть комфортом та безпекою: деталі

Окремо сказано, що поступово можна скасовувати обмеження для Тайваню як для утворення, яке не визнане як держава принаймні одною країною-членом ЄС.

Резиденти Андорри, Монако, Сан-Марино і Ватикану мають вважатися резидентами Євросоюзу для відвідування ЄС.

Також ця рекомендація стосується асоційованих країн з Шенгеном: це Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія.

До слова, Ізраїль викреслив останні країни з «червоного» переліку з особливо високими показниками коронавірусної інфекції. Це означає, що тепер ізраїльтяни зможуть подорожувати без обмежень в будь-які країни.

 

Великий Київ у Google News

підписатися