В урядовому кварталі багато поліції. Рух центральними вулицями можуть обмежити

Автор: Марія Супрун
11:11 25.01.2021

Сьогодні в урядовому кварталі через заплановані масові акції посилено заходи безпеки – аби не допустити порушень громадського порядку, поліцейські, кінологи, вибухотехніки та військовослужбовці Нацгвардії заступили на чергування. Можливе обмеження руху по центральних вулицях.

В урядовому кварталі багато поліції. Рух центральними вулицями можуть обмежити

Як повідомили у поліції, сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради України та іншими органами державної влади.

Зазначається, що організатори заходів анонсували проведення ходи до владних установ. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці. Тож автомобілістів закликають завчасно планувати свої маршрути руху.

З приводу чого мітингуватимуть у поліції не уточнюють, але як повідомляється у соцмережах, сьогодні, 25 січня, у день народження Володимира Зеленського запланована акція “Привітай президента платіжкою”. Також активісти вимагатимуть легалізувати медичний канабіс. А відомі українські артисти проведуть концерт-мітинг на захист свої авторських прав.

Великий Київ у Google News

підписатися