Як повідомили в університеті, тут впроваджені найвищі стандарти якості в лікуванні, а мультидисциплінарна команда фахівців використовує у своїй роботі сучасні клінічні настанови та протоколи. Пацієнтам надають медичні послуги за програмою державних гарантій, пропонують найкращі умови для діагностики, лікування та комфортного перебування.
До складу мультидисциплінарної команди входять лікар-невролог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, психотерапевт, фізичний терапевт, ерготерапевт, терапевт мови та мовлення, асистент фізичного терапевта, ерготерапевта.
Команда здійснює різноманітні інтервенції, зокрема медикаментозне лікування, фізичну терапію, ерготерапію, терапію мови та ковтання, когнітивно-поведінкову терапію, психотерапію, психоосвіту та освіту з подолання наслідків розсіяного склерозу.
Крім того, в університетській клініці впроваджені найвищі стандарти якості в лікуванні, що забезпечує безпеку та комфорт пацієнтів. Кожного пацієнта оглядають професори кафедри неврології. Клініка НМУ має договір з Національною службою здоров’я України, що дозволяє надавати медичні послуги пацієнтам за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.
Варто зазначити, що розсіяний склероз (РС) – це аутоімунне захворювання, яке вражає мієлінові оболонки центральної нервової системи. Ним страждають понад 2,8 млн людей у світі, переважно жінки працездатного віку (69%). Симптоми РС – втрата зору, порушення моторики та рівноваги, зміни сенсорного сприйняття та втома. У більшості пацієнтів (85%) спочатку спостерігається рецидивуючо-ремітуюча форма, яка характеризується чергуванням нападів і періодів ремісії, що може суттєво впливати на їхній психологічний стан, часто призводячи до тривоги і депресії. З прогресуванням РС погіршується незалежність пацієнта та якість його життя, тому реабілітація відіграє важливе значення для підтримки самообслуговування, мобільності, когнітивних функцій, ментального здоров’я та якості життя пацієнтів.