В Університеті Богомольця створено унікальну операційну

Автор: Любава Лисичкіна
09:21 06.01

На базі віварію Національного медичного університету імені О.О. Богомольця створено унікальну операційну, що здатна забезпечувати проведення тривалих хірургічних та ендоскопічних втручань під загальною анестезією.

В Університеті Богомольця створено унікальну операційну

Як повідомили в навчальному закладі, подібних операційних у закладах вищої медичної освіти України наразі не існує.

Столичний університет став першим, де у рамках заходів безперервного професійного розвитку лікарів навчатимуть за міжнародними стандартами периопераційної безпеки та знеболення.

Вже у перші місяці 2024-го року на базі нової операційної фахівці кафедри анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти НМУ проводитимуть потужну науково-педагогічну роботу та згодом – заходи безперервного професійного розвитку, зокрема вже зараз заплановано проведення БПР з ендоскопічних втручань та дилятаційної трахеостомії.

Що важливо, можливість проведення процедур в асептичних умовах, а також наявність апаратури для повноцінного кардіомоніторингу та штучної вентиляції легень дозволять виконувати складні операції з дотриманням усіх міжнародних стандартів. Раніше медики виконували відповідні процедури під час роботи з пацієнтами під наглядом досвідченіших колег.

Нагадаємо, що безперервний професійний розвиток є ключовим аспектом забезпечення якості медичної допомоги. Адже медична галузь інтенсивно розвивається і лікарям важливо опановувати нові методики та навички. Наразі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти НМУ завершують попередню організаційну роботу, тож все скоро нові бали БПР до свого освітнього портфоліо лікарі зможуть отримувати у новій сучасній операційній Університету.

Як відомо, в 30 см були уламки ракети: в Охматдиті врятували дівчинку, яку доставили в комі.

Великий Київ у Google News

підписатися