В UNIT Factory стартує нова освітня ІТ-програма

09:00 04.03

30 березня в Києві та Харкові стартує нова освітня IT-програма ucode від Ufuture та Insoft на базі UNIT Factory. Це –…
Читать дальше

В UNIT Factory стартує нова освітня ІТ-програма

30 березня в Києві та Харкові стартує нова освітня IT-програма ucode від Ufuture та Insoft на базі UNIT Factory.

Це абсолютно новий формат IT-освіти, що дозволить українцям швидко та ефективно опановувати всі необхідні навички для старту кар’єри в IT.

Програма ucode розроблялася близько 2 років. Вона є абсолютно інноваційною та відповідає актуальним вимогам часу. В основі ucode – методика Challenge based learning, що передбачає застосування технологій задля вирішення реальних життєвих задач.

Протягом 16 місяців студенти опановуватимуть мови програмування Java та С++, працюватимуть над створенням власного продукту (в команді та самостійно), а також познайомляться та поспілкуються з топовими фахівцями IT-індустрії.  Процес навчання суттєво відрізняється від стандартної IT-освіти: він гейміфікований та виключає будь-яку участь викладачів лише робота в команді (peer-to-peer learning).

Освіта, знання англійської мови, здатність креативно мислити запорука успішного майбутнього. Впродовж курсу наші студенти отримують доступ до інфраструктури UNIT City, а випускники програми отримують гарантоване працевлаштування в топових IT-компаніях України зазначив Василь Хмельницький, засновник інвестиційної групи UFuture.

загрузка...

Програма курсу:

  • IT kick-off,

  • Занурення в мову програмування C,

  • Занурення в C++, Web, Java та IoT,

  • Big Challenge (Власний проєкт або startup).

Вимоги до учасників:

  • Вік: 17+
  • Володіти англійською мовою на рівні B1+

Деталі та реєстрація: https://ucode.world/

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...