В UNIT.City покажуть унікальний театральний прект

Автор: Тетяна Сененко
11:27 29.05

З 7 по 13 червня в столичному інноваційному парку UNIT.City відбудеться масштабний театральний open-air проект «Сім». Сім вечорів поспіль, сім яскравих театральних колективів країни гратимуть сім вистав, об’єднаних тематикою «семи питань до себе».

В UNIT.City покажуть унікальний театральний прект

За тиждень резидентам і гостям UNIT.City покажуть все різноманіття сучасного театрального мистецтва – від академічного до експериментального і відверто провокаційного.

Концепція заходу передбачає пошук відповідей на актуальні для сучасної людини питання – самореалізація, життя в моменті, гармонія у відносинах з іншими людьми, а також пошук власного місця в світі.

Як повідомляє команда інноваційного парку, така тема була вибрана не випадково: за останній рік часу для пошуку цих відповідей у ​​активної молодої людини стало ще менше. Через невизначеність, яку привнесла в світ пандемія і хвилювання за своє майбутнє.

Мета проекту «Сім» – допомогти глядачам уповільнити темп свого життя і заглянути вглиб себе крізь призму театрального мистецтва.

«Проект” Сім “- це спосіб пошуку себе і спроби призупинитися в шаленому потоці постійної гонки. Наші резиденти – це люди переважно з IT. Чого їм не вистачає найбільше? Часу, вони завжди в потоці. Але я впевнений, життя складається з того, де знаходиться фокус твоєї уяви. Хтось розумний сказав, що ми бачимо речі не такими, якими вони є, а такими, якими є ми. Щоб краще зрозуміти себе і світ навколо, ми пропонуємо перервати безперервні колли, адженди і зуми для найважливіших зустрічей – зустрічей з собою. Щоб зрозуміти, а дійсно ти інвестуєш свою увагу в те, що тобі по-справжньому важливо? » – додає керуючий партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко.

Читайте також: У столиці назвали переможців премії “Київ”. Література лишилась без лауреата

До слова, сьогодні о 13.00 та 18.00 Театр на Подолі покаже нову версію постановки «За двома зайцями». Режисер — Ігор Матіїв.

 

Великий Київ у Google News

підписатися