В Укрзалізниці торгували посадами, дорого. Схемщики постануть перед законом

Автор: Любава Лисичкіна
19:34 27.07

Судитимуть посередника злочинної схеми, який за посаду в ПАТ «Укрзалізниця» брав 70 тис. доларів

В Укрзалізниці торгували посадами, дорого. Схемщики постануть перед законом
 Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, мова йде про інцидент, що трапився у липні 2017 році.
 
Тоді правоохоронцям стало відомо, що до ПАТ «Українська залізниця» звернувся громадянин, який виявив бажання працевлаштуватися на вакантну посаду начальника одного із управлінь регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
 
Дізнавшись про це, перший заступник начальника одного з департаментів ПАТ «Укрзалізниця» наказав спільнику розшукати цього громадянина та запропонувати йому умови працевлаштування. Зокрема, для позитивного вирішення питання щодо  працевлаштування  чоловіку слід було сплатити “винагороду”  першому заступнику начальника департаменту 30 тис. доларів США.
 
Через деякий час вказаний посадовець збільшив вимоги та зажадав ще 40 тис. доларів США за допомогу у працевлаштуванні.
 
Посадовця затримали на «гарячому» у приміщені столичного ресторану після одержання ним 69,1 тис. доларів США. Посередник тривалий час переховувався від слідства та невдовзі правоохоронцям вдалося встановити його місцезнаходження.
 
Наразі обвинувальний акт стосовно пособника скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва для розгляду по суті. Обвинувальний акт відносно посадовця ПАТ «Укрзалізниця» перебуває на розгляді суду з 2018 року.
 
До слова, основний сміттєвий полігон Києва припинив роботу.

Великий Київ у Google News

підписатися