В Україні запустять новітні “сіті-експреси”: де і коли

15:57 22.02

 В Україні готують запуск проекту якісного приміського залізничного сполучення “Сіті-експрес”. До 2030 року звичними стануть подорожі залізницею зі швидкість 350 кілометрів на годину,

В Україні запустять новітні “сіті-експреси”: де і коли

Перший етап проекту включає реалізацію в Києві, Харкові та Дніпрі. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському Форумі “Україна 30. Інфраструктура”.

“Наразі ми готуємо проект “Сіті-експрес”. Це інший, якісний, сучасний рівень приміського сполучення, який зокрема, допоможе подолати проблеми з трафіком у великих містах. Перший етап проекту включає Київ, Харків, Дніпро”, – розповів Зеленський.

За його словами, в Харкові та Дніпрі зараз ведеться робота з розробкою проектів, а в Києві вже ведуться переговори з потенційними партнерами.

“Тривають також перемовини про залучення іноземного інвестора з подальшим розгортанням в Україні виробництва рухомого складу для залізниць”, – сказав Зеленський.

До 2030 року звичними стануть подорожі залізницею зі швидкість 350 кілометрів на годину, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Загальна довжина колій, яку планується збудувати для високошвидкісного залізничного руху на території України, – близько 2 000 км. Це – десята частина довжини головних колій, які існують зараз в Україні”, – повідомив міністр.

За його словами, будуть модернізовані під високошвидкісний рух станції Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Білої церкви, а «з вітерцем» можна буде проїхатись напрямками:
Київ – Львів – Держкордон;
Київ – Одеса;
Київ – Харків;
Київ – Дніпро – Запоріжжя.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Укрзалізниця” впроваджує Wi-Fi у пасажирських потягах. Спочатку він з’явиться у швидкісних потягах “Інтерсіті”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...