В Україні з’явився Гід з державних послуг – навіщо він потрібен

17:15 14.09.2020

В Україні запрацював Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В Україні з’явився Гід з державних послуг – навіщо він потрібен

Як повідомили у Міністерстві цифрової трансформації, Гід з державних послуг на порталі “Дія” містить повну та достовірну інформацію щодо 1 000 послуг.

Навіщо він потрібен?

Щоб отримати інформацію як оформити паспорт, зареєструвати місце проживання, отримати посвідчення водія, пенсійне посвідчення чи будь-який інший документ або послугу. А ще для того, щоб дізнатись куди звернутись, які документи мати, години прийому громадян, вартість послуги чи строк видачі.  

Знайти послугу на Гіді можна: 

  • За допомогою категорії: 17 зручних категорій за сферою суспільного життя: громадянство та міграція; будівництво та нерухомість; соціальний захист; транспорт; сільське господарство тощо.
  • За 36 життєвими подіями чи ситуаціями, які створено як для фізичних осіб, так і для юридичних.

Наприклад: У мене народилася дитина. Натискаємо на подію, вибираємо потрібну послугу: реєстрація народження дитини і дізнаємось всю інформацію про цю послугу:

  • як отримати і що для цього потрібно;
  • строк та вартість надання послуги;
  • куди звернутись, якщо відмовлено в наданні послуги;
  • часті питання та відповіді;
  • нормативна база.

Також на Гіді доступна функція зворотного зв’язку. Зворотний зв’язок створений виключно для питань, пов’язаних із роботою Гіду, або якщо користувач не знайшов потрібну послугу та/або виявив помилку в наявній інформації. 

Нагадаємо, у жовтні цього року на порталі та у додатку “Дія” планують запустити кілька нових послуг, які саме – за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися