В Україні Tristan та Ulf роблять погоду. Опади слабшатимуть, а морози посиляться

Автор: Любава Лисичкіна
18:25 09.02

Погода в Україні стоїть справжня зимова. Синоптики ж говорять, що розслаблятися зарано, бо на країну несеться наступний із серії південних циклонів.

В Україні Tristan та Ulf роблять погоду. Опади слабшатимуть, а морози посиляться
Як розповіла синоптик Наталка Діденко, вже завтра, 10-го лютого, в нас замість циклону Tristan буде хазяйнувати циклон Ulf.
 
“Наш Tristan, який вчора сипав і лив, та й далі продовжує в східних областях, словом, веселився, як на корпоративі, поступово зміщується у східному напрямку. А черговий Ulf, хвацько закрутивши вуса, готується у середу стрибонути в Україну.  Тому, 10-го лютого опади передбачаються у більшості областей України”, – повідомила синоптик.
За прогнозами Наталки Діденко,  Київ у середу також зустрічатиме черговий циклон. І  найбільша ймовірність снігопаду у столиці – завтра вранці. Вночі буде пауза. А вдень 10-го лютого циклон піде на Схід, київський сніг послабшає та припиниться.
 
Синоптик зауважила, що 11-12 лютого киян чекає ще один циклон та потепління. Вже з неділі опади слабшатимуть, а морози серйозно посиляться.
 
“Поки що все йде нормально, на думку атмосфери, бо спочатку – багато опадів, снігу, наприклад, а вже потім – багато морозу”, – додає синоптик.
 Нагадаємо, столицю вже кілька днів поспіль засипає снігом. Комунальники працюють не покладаючи рук, люди спішать у своїх справах і сваряться на нечищені тротуари, дехто штовхає авто, що буксує в снігах, птахи намагаються пережити холодні часи, а діти радіють – бо можна покататися на льодянках. 
 
В той же час на в’їздах до Києва зібралось 1400 вантажівок, адже  у Київській області на автомагістралях ввели тимчасове обмеження руху вантажного транспорту, аби не створювати ускладнень на дорогах столиці. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...