В Україні почали стягувати збір за виліт пасажирів

16:07 07.08

Відсьогодні, 7 серпня, в Україні почали стягувати новий авіаційний збір за пасажирів, що відлітають з України, і за вантаж, що відправляється або прибуває повітряним шляхом.

В Україні почали стягувати збір за виліт пасажирів

Відповідний законопроєкт №2424, який вносить зміни до Повітряного кодексу України, опубліковано  6 серпня в “Голосі України”. Він набрав чинності, наступного дня за днем оприлюднення, тобто 7 серпня 2020 року.

Ставка авіазбору за кожного пасажира в межах України складає 0,5 долара, на міжнародних рейсах – 2 долари.

Сума збору за кожну тонну вантажу по Україні становить 2,5 долара, а для міжнародних перевезень з / в Україну – 10 доларів.

Збір при цьому не буде стягуватися в разі перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав; перевезення гуманітарної допомоги з / в Україну відповідно до актів Кабінету міністрів; а також у разі польотів, пов’язаних із забезпеченням проведення робіт по ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (в тому числі перевезень тіла (останків, праху) померлого).

Також збір не передбачається з пасажирів, що відносяться до категорії осіб, які звільняються від сплати зборів відповідно до закону; при перевезенні дітей в віці до двох років; при перевезенні транзитних пасажирів; пасажирів з сервісними квитками і в разі перевезення менше 10 пасажирів одним нерегулярним рейсом.

загрузка...

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Як повідомлялось, столичні аеропорти ледве пережили карантин і скорочують персонал: “Київ” звільняє половину співробітників, “Бориспіль” – 700.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин