В Україні планують віялові відключення електроенергії – що кажуть в «Укренерго»

15:56 15.01

В “Укренерго” підготували план віялових відключень електроенергії, на тлі прийдешніх морозів. Причиною стала нестача вугілля на складах.

В Україні планують віялові відключення електроенергії – що кажуть в «Укренерго»

Про це заявив у Facebook колишній народний депутат, а нині журналіст Сергій Висоцький, оприлюднивши копію відповідного документа від голови правління “Укренерго” до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка.

“До мене в руки потрапив один документ. Цим листом “Укренерго” просить міністерство погодити план віялових відключень електроенергії. В цьому листі “Укренерго” в тому числі визнає, що на складах не вистачає вугілля для того, щоби підтримувати генерацію у період морозів”, – пише Висоцький.

За його словами, останній раз віялові відключення електроенергії відбувалися в Україні наприкінці 90-х.

Після цієї публікації “Укренерго” надо коментар з цього приводу. 

“Зважаючи на появу в пресі публікацій щодо нібито можливості введення графіку аварійних відключень (так звані «віялові відключення»), повідомляємо, що такі заходи наразі не плануються. Щодо використання іншого інструменту, а саме графіків обмеження потужності (ГОП), зазначаємо, що даний інструмент не має жодного відношення до так званих “віялових відключень” і не передбачає відключення споживачів. При цьому, виходячи з поточної ситуації в енергосистемі, введення таких графіків під час періоду низьких температур також не планується”, – йдеться у заяві компанії.

Нагадаємо, перед новим роком Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...