В Україні на базі ОДА діятимуть військові адміністрації

Автор: Любава Лисичкіна
20:35 24.02

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення на базі обласних державних адміністрацій країни військових адміністрацій.

В Україні на базі ОДА діятимуть військові адміністрації

 Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк під час брифінгу.

“Щойно президент Зеленський підписав указ про створення на базі ОДА військових адміністрацій. Тобто опір, відсіч наростатиме, логістичні рішення, всі необхідні, будуть прийняті, президент Зеленський активно дбає про всю систему оборони нашої країни”, – сказав він на брифінгу в четвер увечері.

Як відомо,  на територіях, на яких введено воєнний стан, для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадського порядку та безпеки, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян можуть утворюватися тимчасові державні органи – військові адміністрації.

Нагадаємо, приблизно о четвертій ранку 24 лютого російський президент Володимир Путін оголосив проведення “спеціальної військової операції на Донбасі”, російські війська атакували кордон України з боку РФ, Білорусі та окупованого Криму.

Сьогодні в  Україні ввели воєнний стан.

 

Великий Київ у Google News

підписатися