«Інтелектуальний локдаун» та зупинка транспорту на новий рік – плани Кабміну

17:25 29.11.2020

Ймовірність повного локдауну в Україні становить 90%. Кабмін також розглядає можливість введення «інтелектуального локдауну», якщо приріст заражень коронавірусом продовжить збільшуватися.

«Інтелектуальний локдаун» та зупинка транспорту на новий рік – плани Кабміну

Про це заявив глава фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Україна 24».

Імовірність повного локдауну – 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки виглядає так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно ввести і в якому форматі. Уряд заявляє про так званий інтелектуальний локдаун. Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а такий… скоригований на реалії в кожному регіоні, в тому числі громадський транспорт і так далі”, — заявив депутат.

На його думку, з погляду мінімізації занепаду економіки потрібно намагатися відтягнути запровадження жорсткого карантину до новорічних свят.

У цей час і так 90% підприємств не працюють. Якщо зробити повний локдаун, то в цей час втрати для економіки будуть мінімальними. Постраждає найбільше, звісно, галузь обслуговування та галузь розваг, але інші підприємства, зокрема промислові, постраждають якнайменше”, — сказав Арахамія.

Також Арахамія зазначив, що через карантинні обмеження можуть виникнути проблеми з громадським транспортом і перевезенням людей. А в передноворічний період «ця проблема зніметься сама».

З точки зору наслідків і незручностей для людей – звичайно, це зіпсує новорічні свята, але зате це не так сильно вдарить по економіці”, – додав народний депутат.

Нагадаємо, в Україні обговорюють можливість введення локдауна на час зимових свят.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...