В Україні хочуть заборонити розводити собак та котів

Автор: Марія Супрун
21:29 18.06

Зоозахисники вимагають від влади заборонити в Україні розведення та продаж собак і котів під час воєнного стану та протягом 5 років після його закінчення, щоб вирішити питання безпритульних тварин.

В Україні хочуть заборонити розводити собак та котів

Відповідна петиція зареєстрована на сайті президента України. Також в петиції пропонують запровадити відповідальність за порушення заборони розведення – штраф від 8500 до 68 000 гривень з конфіскацією тварин.

Як зазначає громадська організація “А-Хімса” у Facebook, кількість тварин, які зараз є в Україні, є критичною. Залишитися в галузі мають лише професійні брідери, а до діяльності з розведення повинні допускатись лише професіонали. Також це допоможе виключити із галузі тих, хто розводить тварин лише заради наживи, а у разі невдачі – викидає цуценят та кошенят як брак.

Поки є люди, які вирішують робити безконтрольний бізнес на продажі домашніх тварин, доки існують стихійні ринки, що поповнюють чисельність кинутих тварин, волонтери постійно рятуватимуть від неминучої смерті безпритульних тварин. Нам конче необхідно домогтися того, щоб діяльність з розведення та продажу тварин була підконтрольна“, – пояснюють зоозахисники.

В документі йдеться, що протягом заборони вдасться врегулювати цю діяльність та прилаштувати тих тварин, які не мають господарів.

Нагадаємо, КМДА створила комісію з розслідування масової загибелі собак у притулку в Бородянці.

 

Великий Київ у Google News

підписатися