В Україні більше 1600 неідентифікованих тіл, найбільше закатованих – на Київщині

Автор: Любава Лисичкіна
18:47 04.07

Як відомо, у Київській області станом на 20 червня правоохоронці вже знайшли, оглянули та передали до судово-медичних установ 1 332 тіла українських громадян. Більшість із них, згідно з висновками експертів, були вбиті саме зі стрілецької зброї, автоматичної або снайперської.

В Україні більше 1600 неідентифікованих тіл, найбільше закатованих – на Київщині

Про це розповіла в інтерв’ю  заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

“На території України, за даними Нацполіції, наразі маємо понад 1600 неідентифікованих тіл. Але певна кількість територій ще знаходиться під окупацією, і ми розуміємо, що ця картина не повна”, – сказала заступниця міністра.

Як приклад вона навела Київську область, де за її словами, було найбільше виявлено закатованих тіл мирних громадян. У кожному окремому випадку тіло оглядалося і направлялося на проведення експертиз, встановлювалася причина смерті.

Павліченко зазначила, що не у кожному випадку може бути проведена експертиза на предмет сексуального насильства.  Вона пояснила, що, наприклад, якщо говорити про ту ж Київщину, то там дуже багато знаходили повністю обгорілих тіл.

“І в такому стані тіло вже не може піддаватися жодним експертизам. І ми розуміємо, що окупанти спалювали тіла, щоб приховати сліди інших злочинів. Тому там, де можливо проводити експертизи тіл на предмет сексуального насильства, – там їх проводять”, – запевнила заступниця міністра.

Нагадаємо, тіла продовжують знаходити: стала відома кількість братських могил на Київщині.

Великий Київ у Google News

підписатися