Автор: Любава Лисичкіна
21:03 06.12.2021

У столиці проходить XXIII юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду.

В українців ще одне “золото” на чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів Фото: НОК України
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє НОК України.

Стрибун  у воду Олексій Середа став переможцем  юніорського чемпіонату світу, що проходить у Києві. Наш спортсмен впевнено переміг в індивідуалі на вишці (група В) і приніс збірній України вже п’яту медаль у столичному Центрі спорту “Ліко”.

Відомо, що Олексій Середа – 2-разовий призер Євро зі стрибків у воду. На домашньому чемпіонаті Європи він виграв “золото” та “срібло” в особистих та синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки.

У 2021 році Середа став чемпіоном Європи з водних видів спорту у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Нагадаємо, наші юнаки взяли “срібло” на чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів

Раніше, юні спортсмени  здобули вже дві медалі на чемпіонаті світу зі стрибків у воду. Нагороди здобули  Данило Коновалов, який посів перше місце та отримав золоту нагороду та  Ксенія Байло, яка стала  бронзовою медалісткою.