В святкування Дня народження Андріївського узвозу внесли зміни

Автор: Марія Супрун
11:59 11.09.2022

Сьогодні, 11 вересня, в Києві святкують День народження Андріївського узвозу. Але через дощову погоду в програму святкування внесли зміни.

В святкування Дня народження Андріївського узвозу внесли зміни
Світлодіодне освітлення

Як повідомляють організатори, капела Ревуцького, Оркестр Сувенір та скрипалі не мають можливості прийняти участь через погодні умови. Кілька подій перенесли на наступні вихідні.

Так, книжковий ярмарок, переноситься на наступну суботу. Все, що у програмі має відбуватися за адресою Андріївський узвіз 5-7, відбудеться 17 вересня. Музичну екскурсію Капели Ревуцького також переносять на 17 вересня о 13:00 (за умови хорошої погоди).

«Два тижні тому, коли ми поставили цю дату, за прогнозом було +18-20, хмарно, без осадків. За тиждень все змінилося, але механізм запущено, енергія вирує над прагматичністю. Тож, святу бути», — зазначають організатори з ГО «Андріївський узвіз».

Однак благодійний забіг «За двома зайцями» вже пройшов, як і було заплановано. У всіх театрах та музеях також відбудуться заплановані заходи.

Погода внесла деякі зміни до програми:

  • 13:00 зустріч біля Андріївської церкви, Андріївський узвіз, 21
  • 14:00 аква-грім для маленьких гостей
  • 15:00 HAPPY DANCE CLUB під керівництвом Поліни Атаманенко
  • 16:00 шоу від “Школи імпровізації Кляцкіних”
  • 16:30 покази українських дизайнерів

Театри та музеї працюють за розкладом:

Нагадаємо, киян та гостей міста цими вихідними запрошують на день народження Андріївського узвозу. Цьогоріч ця подія відбудеться вп’яте і проходитиме на підтримку Збройних сил України.

Великий Київ у Google News

підписатися