В столичному ТРЦ на дитину впала вітрина. Йому порізало ноги, а адміністрація так і не вийшла (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:02 18.07

У столичному торгівельно-розважальному центрі  Retroville (проспект Правди, 47) на дитину впала скляна вітрина та травмувала хлопчика. Адміністрація закладу на прохання батьків так до них і не вийшла.

В столичному ТРЦ на дитину впала вітрина. Йому порізало ноги, а адміністрація так і не вийшла (ФОТО)

Відео інциденту опублікував KIEVMAP.

Дитина отримала колото-різані рани та тріщину на нозі.

“Це сталося в ТРЦ ретровіль, сітка papashon…Персонал не допомагав дитині, медсестра стояла поруч і просто викликала швидку. А першу допомогу надавали свідки, я викликав поліцію, щоб зафіксувати випадок. Після приїзду поліції до нас не вийшов ні адміністратор ні директор, на питання поліції у охорони коли підійде адміністрація – охорона відповіла: “вони зайняті””, – йдеться у повідомленні.

Згодом у Papashon Kids офіційно прокоментували нещасний випадок.

Як зазначається, компанія ретельно оглянула місце травмування 4-річного хлопчика та провела службове розслідування, залучивши записи камер спостереження.

У компанії кажуть, що у дитячому кафе сталась непередбачувана ситуація – дитина, перебуваючи у кафе, розглядала вітрини із солодощами і несподівано застрибнула на одну із них.

Попри наявність кріплень, конструкція вітрини не розрахована на подібне навантаження, тому не витримала вагу і перекинулася. У результаті цього скло вітрини розбилося (у вітринах встановлене загартоване скло – яке мінімізує пошкодження у разі розбиття)”, – пояснюють у Papashon Kids.

За даними компанії, внаслідок падіння конструкції дитина, яка була на вітрині, отримала садна та забій м’яких тканин. Завдяки загартованому склу, яким обладнана вітрина, осколкові подряпини були відсутні і не травмували дитину додатково.

Також у Papashon Kids стверджують, що маленькому клієнту була надана первинна медична допомога з боку працівників центру (що зафіксовано на відео із камер спостереження), одразу викликана швидка, лікарі якої зробили все необхідне для усунення наслідків нещасного випадку, обробивши подряпини та зафіксувавши розтягнення нижньої кінцівки.

Адміністрація дитячого розважального центру висловлює щирі співчуття постраждалому та його родині і бажає малюку якнайшвидшого одужання. Оскільки спрогнозувати стрибок відвідувача на конструкції, для цього не призначені, неможливо, компанія не може нести відповідальність за подальші наслідки таких дій. Разом з тим, адміністрація кафе стурбована ситуацією, що склалася, висловлює щире співчуття постраждалому та обов’язково наддасть усю необхідну підтримку у лікуванні та реабілітації”, – йдеться у повідомленні компанії.

У Papashon Kids наголосили, що адміністрація розважальних центрів системно виконує огляди, технічне обслуговування та нагадування правил безпеки у публічних місцях: магазинах, кафе, тощо та закликали відвідувачів дотримуватися правил безпеки у будь-яких ситуаціях і бути особливо уважними із маленькими дітьми у місцях масових відпочинків.

Нагадаємо, через сильний вітер на Оболоні перекинувся катер, що тягнув парашут з людиною (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...