В парку “Партизанська слава” реконструюють стежку здоров’я

Автор: Марія Супрун
11:33 23.04

Зараз у парку «Партизанська слава» триває капітальний ремонт стадіону. І наступний крок — здійснити реконстркуцію та комплексне облаштування стежки здоров`я з прилеглою інфраструктурою.

В парку “Партизанська слава” реконструюють стежку здоров’я

Про це повідомляється на сторінці Дарницької РДА у Facebook.

Її облаштування дасть змогу створити додаткові умови для урізноманітнення можливостей для спортивних занять та відпочинку.

Наразі триває обговорення загальної ідеї та плану реалізації, який повинен бути не тільки зручним та комфортним, але й відповідати загальній концепції паркової території.

“Вирішення питання реконструкції стежки здоров`я є надзвичайно важливим для мешканців Дарницького району, які проводять своє активне дозвілля на цій парковій території”, – зазначають в РДА.

Нагадаємо, що стежка здоров’я в парку “Партизанська слава” – це природна бігова і велодоріжка у вигляді добре утоптаної грунтової стежки, місцями має покриття з гравію. Довжина понад 6 км. Вона починається за вулицею Старобориспільська і закінчується в Нікольському лісі, який межує з парком. Маршрут для щоденних прогулянок через мальовничий парк і невеликий ліс з безліччю цікавих поворотів і гірок. Вона існує давно і користується популярністю у місцевих велосипедистів. 

Минулого року в парку «Партизанська слава» відкрили красень-водограй. Зараз тут триває капітальний ремонт стадіону з облаштуванням легкоатлетичних доріжок та спортивних майданчиків (ФОТО).

Як повідомлялося, на Микільській Слобідці створять парк. Землю заберуть в «Ощадбанка».

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...