В парках на Троєщині розкладають отруту та проводять дезінфекцію – коли можна буде гуляти з собаками

Автор: Оксана Тупальська
10:15 28.04.2023

У парках та скверах від самого ранку працювали спеціалісти в білих халатах та розкладали спеціальну суміш. Що це за роботи проводяться розповів голова Деснянської РДА Дмитро Ратніков.

В парках на Троєщині розкладають отруту та проводять дезінфекцію – коли можна буде гуляти з собаками
Світлодіодне освітлення

“КП «Профдезінфекція» провели дератизаційні роботи. Вони спрямовані на знищення мишоподібних гризунів, які є переносниками смертельних захворювань”, – пояснив Ратніков. 

Він додав, що комунальники докладають максимум зусиль аби зробити безпечними для відвідувачів зелені зони. 

На запитання про те, чи можна гуляти після таких заходів в парках з котами та собаками, Ратніков відповів що так, можна – препарати не шкодять домашнім улюбленцям. 

Мишоподібні гризуни є переносниками небезпечних для людини та домашніх тварин хвороб, псують своїми екскриментами воду, харчуються зеленню та дуже плодючі. Відтак, їхнє знищення вкрай важливе.

Щурі розводяться у містах там, де є загаращені приміщення, водойми та сміття. Прибирання в житловій зоні служить профілактиці їх розмноження. Найкращим способом боротьби зі щурами є позбавити їх місць, де вони б плодилися та харчувалися – не викидати сміття у непризначених місцях, тримати чистими підвали та горища.

Польових гризунів містяни частіше можуть побачити навесні, коли збільшується рівень води у річках, затоплюються нори. Тоді миші та щурі починають хаотично бігати, шукаючи прихистку, шкодять людям та домашнім тваринам. Кусають вони не боляче, однак можуть заразити небезпечною інфекцією.

Нагадаємо, на Дарниці із кількох тисяч жовтих і блакитних квітів створили квітник-серце.

Також «ВК» розповідав, як правильно подорожувати разом з домашніми улюбленцями: правила для України та країн Європи. Та назвав 20 зручних місць для вигулу собак у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися