В одному з музеїв міста можна побачити унікальні офорти до поеми-балади Ліни Костенко «Скіфська одіссея»

Автор: Любава Лисичкіна
22:53 28.05

Відсьогодні у Скарбниці (вул. Лаврська, 9) діє Виставка «Українська одіссея. Офорти Володимира Бахтова до поеми Ліни Костенко». 

В одному з музеїв міста можна побачити унікальні офорти до поеми-балади Ліни Костенко «Скіфська одіссея»
Світлодіодне освітлення
Як повідомили у Скарбниці Національного музею історії України, виставка побудована навколо графіки заслуженого художника України Володимира Бахтова.
 
Зокрема, тут представлено офорти, які художник створив до поеми-балади Ліни Костенко «Скіфська одіссея», надрукованої у видавництві «Либідь» 2020 року.
На виставці самодостатні потоки творів Володимира Бахтова, поеми Ліни Костенко та експонатів доби античності музею складаються в один, який допоможе відчути античне минуле України і зробити його частиною свого світогляду, своєї ідентичності, за яку ми зараз боремося у війні з росією.
Серед експонатів можна побачити частину Піщанського скарбу – бронзового посуду грецького виробництва, знайденого на Черкащині у 1960-их роках, давньогрецьку кераміку, що побутувала на території України в добу античності, скіфську зброю, знаряддя праці, елементи кінської вузди, а також уламки російських снарядів, які залишилися після звільнення окупованих українських територій.
 
До слова, у Києві після трирічної перерви відбудеться музичний фестиваль Atlas.

Великий Київ у Google News

підписатися