В Оболонському районі відкрили новий громадський простір Vcentri Hub

Автор: Марія Супрун
13:12 15.06

В Оболонському районі столиці відкрили новий муніципальний громадський простір Vcentri Hub. Це місце – ще один майданчик для ефективної взаємодії влади, громади, представників освітнього середовища, соціально відповідального бізнесу та міжнародних партнерів.

В Оболонському районі відкрили новий громадський простір Vcentri Hub

Як повідомляє КМДА, у приміщенні Vcentri Hub можна проводити різного роду заходи, круглі столи, громадські обговорення. Обмінюватися думками і ділитися досвідом.

Організовуватимуть у Vcentri Hub і семінари для тих мешканців району, які хочуть створити ОСББ, зареєструвати громадську організацію чи благодійний фонд. Також тут можна буде отримати юридичні та фінансові консультації.

Новий відкритий простір загальною площею близько 200 квадратних метрів є повністю інклюзивним. Приміщення умовно розділене на декілька зон: є окрема дитяча кімната, коворкінг-зона, meeting room, кімната для роботи Громадської ради району. Хаб оснащений усім обладнанням, необхідним для проведення різного роду заходів: проєктор та екрани, мережа Wi-Fi, сучасна система клімат-контролю.

Vcentri Hub Vcentri Hub

Створення подібних безоплатних офісів у форматі openspace є важливим спільним проектом міської влади, об’єднань громадян та жителів столиці.

Нагадаємо, в березні минулого року в столиці відкрили перший муніципальний громадський простір Vcentri Hub – на вулиці Володимирській, 51‑Б. І саме великий запит від громадськості спонукав до розповсюдження такої практики на інші райони міста.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...