В Оболонському районі хочуть побудувати храм Пресвятої Трійці

Автор: Марія Супрун
15:55 10.12.2021

Релігійній громаді Української Греко-Католицької церкви планують надати у постійне користування земельну ділянку для будівництва храму Пресвятої Трійці.

В Оболонському районі хочуть побудувати храм Пресвятої Трійці
оренда квартири Київ

Такий проєкт рішення підтримали на позачерговому засіданні постійної комісії Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, яке відбулось 9 грудня.

Земельна ділянка знаходиться по вулиці Північній в Оболонському районі. Орієнтовна площа складає 0,2 га.

Як зазначила голова комісії Вікторія Муха, представники парафії звернулись до міської влади з проханням надати їм у постійне користування земельну ділянку для будівництва храму.

«Наразі земельна ділянка вільна від забудови. Згідно з цільовим призначенням на ділянці можуть бути розташовані будівлі громадських або релігійних організацій. Релігійна громада планує побудувати церкву для проведення Богослужінь та інших релігійних заходів, оскільки парафія має необхідні ресурси для будівництва та обслуговування храму», – зазначила Муха.

Депутатка додала, що проєкт рішення щодо відведення земельної ділянки для будівництва храму також було підтримано на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин. Надалі депутатський корпус розгляне його на найближчому пленарному засіданні Київради.

Як повідомлялося, в Києво-Печерській лаврі освятили новий храм УПЦ МП (ФОТО).

Читайте також: Знищені храми Києва: архівні фото та на тлі сучасної архітектури

Великий Київ у Google News

підписатися