В міжнародній бандеролі митники знайшли деталі до винищувача “МіГ-29”

13:54 02.02

Київські митники у поштовому відправленні до М’янми вилучили справжній прилад військового призначення, складову винищувача “МіГ-29”

В міжнародній бандеролі митники знайшли деталі до винищувача “МіГ-29”

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.

Відправник-киянин у супровідній декларації зазначив, що в бандеролі мали знаходитися запчастини. Однак “запчастина” виявилась нічим іншим, як автономною рульовою машиною “АРМ-150М” для літальних апаратів військового призначення. Він призначений для керування по тангажу багатоцільового винищувача четвертого покоління “МіГ-29”.

Проте, як відомо, бойова і спеціальна військова техніка взагалі не може перебувати у власності громадян. Вивезення таких приладів можливе лише за наявності відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю. А такі документи митниці відправником не надавалися.

Таким чином, киянин відправив за кордон товар, пересилання якого через митний кордон України у міжнародних поштових відправленнях заборонено як українським законодавством, так і актами Всесвітнього поштового союзу.

Прилад вилучено, а на відправника було складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 та 473 Митного кодексу України.

Нагадаємо, у грудні минулого року в Борисполі викрили спробу контрабанди деталей військового вертольоту до Африки. За оцінкою фахівців, вартість агрегату становить понад 730 тис грн.

Читайте також: ТОП-10 найбільш зухвалих контрабанд за версією Київської митниці

Великий Київ у Google News

підписатися