В Міноборони пояснили, куди “поділися” загиблі окупанти

Автор: Володимир Хлєбников
16:44 13.03

Підрахунок втрат російських окупантів під час активної фази війни дуже ускладнено. Встановити точну цифру ворожих втрат дуже непросто.

В Міноборони пояснили, куди “поділися” загиблі окупанти

Про це зазначила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона відповіла на поширені питання “де загиблі вороги” і “чому за офіційними даними вже декілька днів не змінюється цифра “понад 12 тисяч”.

Не хвилюйтесь, ворога люто знищують. Так само люто як він руйнує наші міста і села. Але підрахунок втрат особового складу ворога – далеко не першочергова справа на місці подій. Крім того, щодня ситуація динамічно змінюється і станом на зараз противника зупинено і немає такого інтенсивного активного протистояння, як це було ще декілька днів тому“, – написала Маляр у себе в Facebook.

Зниження інтенсивності наступального потенціалу противника як раз свідчить про дійсно великі втрати і потребу у доукомплектуванні особового складу, зазначила заступниця очільника Міноборони.

Треба розуміти, що підрахунок втрат ворога під час активної фази війни дуже ускладнено. Встановити точну цифру ворожих втрат дуже непросто. Є декілька методик підрахунку, які використовуються. Тобто після бою ніхто не ходить с калькулятором, якщо говорити дуже спрощено. Цифри надходять від різних джерел, часто з запізненням на декілька діб. Все залежить від ситуації на місці“, – пояснила Маляр.

Станом на ранок 13 березня російський окупант має такі втрати:

Читайте також: Армія тварюк і виродків: рашисти бомбили українське місто фосфорними боєприпасами

Великий Київ у Google News

підписатися