В Мінінфраструктури повідомили, яка ситуація з переправами на Київщині

Автор: Володимир Хлєбников
12:30 20.04

Силами дорожників, комунальників та волонтерів вже прибрано 170 кілометрів вулиць у населених пунктах Київщини. В області вже працюють три переправи.

В Мінінфраструктури повідомили, яка ситуація з переправами на Київщині

Про це 19 квітня повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Найбільшого успіху було досягнуто у населених пунктах передмістя Києва – Бородянці, Бучі, Ворзелі, Гостомелі та Ірпені “завдяки щоденний праці спеціалістів та волонтерів”, відзначив міністр.

Знищена техніка ворога, спалений цивільний транспорт, зламані паркани, дерева та наслідки авіаударів. З 5 квітня дорожні бригади долучились до волонтерів та комунальників та фактично займаються генеральним прибиранням. На сьогодні маємо 170 км прибраних вулиць“, – написав він у Telegram.

На сьогодні в Київській області вже функціонують три тимчасові переправи, які “були зведені поруч зі зруйнованими мостами задля відновлення транспортного сполучення Києва з іншими містами регіону“. Мова, зокрема, йде про Стоянку, Романівку та Катюжанку. На шістьох переправах рух транспорту було відновлено, ще вісім переправ будуються.

Читайте також: Найвідомішу вулицю Бучі тепер не впізнати: фото

Дорожники відновлюють пошкоджену інфраструктуру на головних трасах Київщини – до ладу приводять дорожнє покриття, пішохідні переходи, бар’єрне огородження, шумові екрани.

Найбільше було зроблено на Київщині на Житомирській трасі — понад 100 км вже очищено. Роботи тривають і на трасі М-07 Київ — Ковель — тут розчищено вже 35 км. Працюємо і на регіональних та територіальних шляхах — 30 км вже чисті“, – розповів міністр.

Раніше повідомлялося, що на відбудову Ірпеня знадобиться близько мільярда доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися