В метро курсує потяг, який вчить профілактиці цукрового діабету (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:58 20.01

Цього місяця у київському метрополітені триває інформаційна рекламна кампанія в рамках міжнародної програми «Міста долають діабет». Її мета – привернути увагу до проблеми цукрового діабету, а також розповісти про профілактику та важливість вчасної діагностики цього захворювання.

В метро курсує потяг, який вчить профілактиці цукрового діабету (ФОТО)

Як розповіли в КМДА, до кінця січня на червоній лінії метро курсуватиме особливий потяг, у якому пасажири зможуть більше дізнатись про ризики цукрового діабету. Вагони потягу поділені на два види: зі здоровими звичками, які попереджають розвиток цукрового діабету, та вагони нездорових звичок, що можуть призвести до розвитку захворювання.

Увійшовши всередину вагону, кожен зможе побачити та зрозуміти, від яких звичок йому слід відмовитись для покращення здоров’я, і навпаки – які нові правила варто запровадити у життя. Наприклад, правильно харчуватись, займатись фізичною активністю та регулярно перевіряти рівень цукру в крові.

Пасажири інших ліній метро матимуть можливість ознайомитись із цими правилами на інформаційних постерах на станціях метрополітену та у вагонах.

Довідково. Цукровий діабет є одним із найпоширеніших неінфекційних захворювань у світі та призводить до десятків ускладнень. Близько 1,2 млн українців мають діагностований цукровий діабет, однак вдвічі більше людей ще не знають про своє захворювання. У Києві на кінець 2021 року зареєстровано 84 тисячі людей, хворих на цукровий діабет, майже 16,5 тисячі з них – інсулінозалежні.

Нагадаємо, у Кличка назвали скільки має коштувати проїзд у метро.

Великий Київ у Google News

підписатися