В Київській області було найбільше правопорушень під час виборів

10:32 26.10.2020

Всього в Україні було зафіксовано 5 006 заяв та повідомлень про порушення виборчого права. Найбільша кількість правопорушень стосувалась незаконної агітації в день виборів.

В Київській області було найбільше правопорушень під час виборів

Про це повідомляє Нацполіція України. 

Найбільше порушень було зафіксовано в Київській області – 603, на другому місці – столиці із 587 порушеннями. 

Найменше порушень було зафіксовано в Житомирській області – 33. 

В поліції зазначають, що серед загальної кількості правопорушень найбільше було агітації в день виборів – 1 800 випадків. 

Також – порушення таємниці голосування, підкуп виборців, незаконне знищенні виборчої документації, порушення порядку введення реєстрації виборців або виборчих комісій або списку виборців, незаконне використання виборчого бюлетеня.

У Києві упродовж вчорашньої доби поліція зафіксувала 587 повідомлень про можливі порушення, пов’язані з виборчим процесом. 

 Здебільшого зафіксовані повідомлення стосувались проведення незаконної агітації – 191 факт, 14 фактів фотографування бюлетенів, 9 – підкуп виборців, 4 – незаконні дії з бюлетенем тощо.

Також поліцією зафіксовано два факти підкупу виборців у Святошинському і Деснянському районах столиці та відкрито кримінальні провадження за ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України.

Разом із тим, два кримінальних провадження розслідуються за ст. 356 (Самоправство) ККУ, а ще два – за ст. 296 (Хуліганство) ККУ.

Читайте також: Найгірше організовані вибори за останні 10 років. Прокопів про Вибори-2020

 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...