В Київській лікарні №1 з’явився комп’ютерний томограф нового покоління

Автор: Микита Мухомор
15:23 27.01

Японський апарат комп’ютерної томографії Revolution Evo дозволяє не тільки швидко проводити обстеження організму людини, а й навіть здатний проводити певні лікувальні процедури.

В Київській лікарні №1 з’явився комп’ютерний томограф нового покоління

На веб-сторінці лікарні вказано, що унікальний японський апарат було закуплено за кошти міського бюджету та за підтримки голови КМДА Віталія Кличка і Департаменту охорони здоров’я.

Апарат оснащений програмним забезпеченням для дослідження головного мозку, судин, структури та функції серця, віртуальних реконструкцій порожнинних органів, 3D-реконструкцій кісток.

Від попередніх моделей прилад відрізняється надшвидким скануванням та ультранизьким променевим навантаженням. Це дозволяє своєчасно, в ургентному режимі, діагностувати інсульти, пошкодження кісток, захворювання внутрішніх органів. За допомогою даного обладнання є можливість проводити навіть окремі лікувальні процедури.

Вартість обладнання — близько 23 млн грн.

Його встановили на початку грудня у кабінеті мультиспіральної комп’ютерної томографії Київської міської клінічної лікарні № 1.

За цей період з допомогою томографа було виконано 418 обстежень.

До слова, обласні лікарні теж потрохи оновлюють техніку: нові рентген-апарати і системи УЗД з’явились у 9 медзакладах Київщини.

Читайте також: У квітні запускають нові послуги в “Дії”: е-лікарняний, прописка, бізнес

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...