В Київраді підрахували, скількі столиця заробить на туристичному зборі

Автор: Володимир Хлєбников
23:36 27.11.2021

До кінця поточного року до бюджету Києва планується отримати понад 70 млн грн надходжень туристичного збору. Наразі обсяг збору становить 65 млн грн.

В Київраді підрахували, скількі столиця заробить на туристичному зборі

Туристична сфера української столиці вже наблизилась до допандемічних фінансових показників, повідомила депутатка Київради фракції “УДАР” Вікторія Муха.

Зацікавленість у відвідуванні Києва туристами з усього світу зросла, про це свідчать показники туристичного збору. Ми вже отримали 65 млн грн туристичного збору, а плануємо отримати понад 70 млн грн, що є значно більшим, ніж минулого року. Це перспективний напрямок, який потрібно продовжувати розвивати задля того, аби зробити столицю туристично привабливою“, – сказала вона.

За даними депутатки, найбільше Київ відвідують туристи з Ізраїлю, США, Німеччини, Туреччини, Саудівської Аравії, Індії, Білорусі, Великобританії, Азербайджану та Грузії.

Читайте також: Популярні серед туристів оглядові майданчики обладнають оптичними приладами (ПЕРЕЛІК)

Нагадаємо, на початку листопада повідомлялося, що з початку 2021 року до столичного бюджету надійшло 56 мільйонів гривень туристичного збору. 

Довідка. Туристичний збір – це збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Місцеві ради самостійно приймають рішення про необхідність справляння даного збору. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Ставка збору встановлюється за рішенням місцевої ради у розмірі від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Читайте також: Пам’ятку архітектури в центрі міста “прикрасили” надбудовою, але щось пішло не так – подробиці

Великий Київ у Google News

підписатися