В Києві зростає кількість хворих на коронавірус дітей. Скільки шкіл на карантині

13:06 28.09

У столиці збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус. Загалом за весь період захворіли 1592 дитини. 674 з них (це понад 42%) захворіли тільки за останні 4 тижні.

В Києві зростає кількість хворих на коронавірус дітей. Скільки шкіл на карантині

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5-ти до 14-ти років», – сказав Кличко.

Він також зазначив, що кількість хворих дітей збільшилась, зокрема, і з початком нового навчального року. Усього хворих на коронавірус школярів виявили 346 та 190 педагогів.

Школи та садочки працюють сьогодні за чітко визначеним регламентом. Заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих, закривають на карантин. На сьогодні в столиці закриті на карантин 6 шкіл – через захворювання вчителів. На самоізоляцію та дистанційне навчання перевели загалом 290 класів у 126-ти школах міста. Там, де хворіють учні», – повідомив Кличко.

У дитячих садочках через випадки вірусу тимчасово закриті 23 групи. Три дитсадки – на карантині. По одному у Печерському, Святошинському та Деснянському районах. Наповненість дітей у садочках сьогодні – понад 52%.

загрузка...

Мер зазначив, що хоча діти хворіють на коронавірус у більш легкій формі і серед них небагато госпіталізованих, вони є розповсюджувачами інфекції. І можуть заразити і рідних у сім’ях, і ровесників, з якими спілкуються.

Тому закликаю батьків уважно ставитися до здоров’я своїх дітей. Пояснюйте їм, що треба дотримуватися правил безпеки. Показуйте це власним прикладом», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, за минулу добу в Києві виявили ще 328 хворих на коронавірус, 8 випадків – летальних. Всього, за період пандемії, від вірусу померли 369 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 22 143.

Після нового перерозподілу карантинних зон, який почав діяти з 28 вересня, Київ перейшов з помаранчевої до жовтої карантинної зони. Як послаблять карантинні обмеження – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...