В Києві затримали директора авіакомпанії, який з початком війни не повернув 10 вертольотів з Африки

Автор: Марія Супрун
06:40 30.06

В Києві затримали генерального директора однієї з приватних авіакомпаній. Він проігнорував вимоги воєнного часу і не повернув у держвласність орендовані вертольоти загальною вартістю майже півмільйона доларів США.

В Києві затримали директора авіакомпанії, який з початком війни не повернув 10 вертольотів з Африки

Як повідомляє СБУ, ця авіаційна техніка мала бути задіяна для виконання бойових завдань Нацгвардією під час війни з рф. Натомість власник компанії заробляв десятки млн грн на суборенді вертольотів на території Західної Африки.

Встановлено, що у 2002 році одна з військових частин передала 9 багатофункціональних вертольотів Мі-8МТ і один Мі-8МТВ в оренду приватній компанії.

Згідно з умовами укладеного договору в разі введення воєнного стану та зобов’язувалася повернути повітряні судна на базовий аеродром. Однак керівник авіакомпанії порушив вимоги закону і залишив гелікоптери за кордоном.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Тривають заходи для притягнення до відповідальності інших винних осіб та повернення вертольотів у власність держави.

Нагадаємо, киянин за $10 тисяч продавав посвідчення волонтера для виїзду чоловіків за кордон.

Великий Київ у Google News

підписатися