В Києві заплановано понад 20 заходів до 300-річчя Сковороди

Автор: Володимир Хлєбников
17:29 28.12.2021

Київська міськрада та Всеукраїнський громадський оргкомітет із відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди підписали меморандум. Документ, зокрема, передбачає проведення в столиці у 2022 році понад 20 тематичних заходів.

В Києві заплановано понад 20 заходів до 300-річчя Сковороди

Про це 28 грудня повідомила пресслужба КМДА.

“Підписанням цього документа ми засвідчуємо, що разом проведемо в Києві понад 20 заходів, присвячених пам’яті й творчості Григорія Сковороди. Відбудуться ці заходи протягом наступного року. Українці повинні знати більше про своїх видатних земляків. І столична влада усіляко цьому сприятиме”, – сказав мер Віталій Кличко.

Він зазначив, що для вшанування пам’яті та популяризації творчості Сковороди у столиці планують встановити фонтан із пам’ятником видатному діячеві.

Читайте також: Література може качати: Сковорода та Леся Українка усміхаються на постерах (ФОТО)

У церемонії підписання меморандуму взяли участь голова оргкомітету «Сковорода 300» Олесь Доній, директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, члени наглядової ради оргкомітету та депутати Київради.

Всеукраїнський громадський оргкомітет із відзначення дати «Сковорода 300» координує громадські ініціативи, присвячені відзначенню пам’ятної дати та діяльність «сковородинівських комітетів» в Україні.

Читайте також: “Світ не впіймав”. У Києві влаштували виставку, присвячену Сковороді

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила постанову “Про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди” (№4084), у якій пропонується урочисто відзначити ювілей на державному рівні.

Великий Київ у Google News

підписатися